Kutu çiçek siparişi - kutuda çiçek gönder - kutu çiçek

Kutuda çiçek; pek çok farklı dizaynda hazırlanabilen bir üründür. Ciddi gönderiler için ağır ve dikkat çekici görünümde tasarımlar yapılabilirken, sevgilinize cıvıl cıvıl çiçekler de gönderebilirsiniz. Bu ürün, dekoratif bir ürün olmasından dolayı, gönderdiğiniz kişinin yaşam alanlarında uzun süre canlılığını koruyup, sizin akılda kalmanızı sağlayabilir. Kutuda çiçek ürününü çöpe atmak pek kolay değildir. Zira bir ev eşyası kadar iyi bir dekor unsurudur ve belki de en şık çiçek gönderi metodu olarak kabul edilebilir.Kutuda çiçek özenle servis edilmelidir. Kimi tasarımlarda kutunun dışında taşan çiçekler vardır ve ürünün üzerine herhangi bir yük binmesi durumunda çiçek ciddi şekilde zarar görebilir. Firmamızın uzman gönderi ekibi, tüm çiçeklerin nasıl taşınacağı konusunda ileri düzeyde uzmanlığa sahiptir ve ürünlerin hiçbir zarar görmeden adresine ulaşması için azami gayreti sarf eder. 

Kutuda çiçek gönder,Kutuda güller,kutu çiçek siparişi

Çok özel çiçek gönderileri için çok özel bir seçeneğiniz olduğunu söylesek, üstelik bu seçeneğe kolayca ulaşıp adrese teslim gönderi yapabileceğinizi söylesek ne dersiniz. Ağırlığı ile kıymetini net bir şekilde ortaya koyan kutuda çiçek ürünlerimizi inceleyiniz.  Hemen her maksatla gönderebileceğiniz kutuda çiçeklerin aranjmanlarını onlarca farklı şekilde hazırlıyoruz. Dilerseniz butik tasarımlar yapıp istediğiniz biçime büründürebileceğimiz kutuda çiçek ürünlerimizi internet sitemizden görsel olarak seçebilir, mağazamızdan sipariş verebilir veya telefon ederek detaylı bilgi alabilirsiniz. Söz, Nişan, Düğün, Tebrik, Kutlama, Açılış, Yıldönümü gibi özel zamanlar için özel olarak hazırlanmış tasarımlarımızdan birisi mutlaka ihtiyacınızın tam karşılığı olacaktır.

Kutuda çiçek ürünü, pek çok farklı forma sokulabilen bir üründür. Ciddi gönderiler için ağır ve oturaklı görünümde tasarımlar yapılabilirken, sevgilinize cıvıl cıvıl çiçekler de gönderebilirsiniz. Bu ürün, dekoratif bir ürün olmasından dolayı, gönderdiğiniz kişinin yaşam alanlarında uzun süre canlılığını koruyup, sizin akılda kalmanızı sağlayabilir. Kutuda çiçek ürününü çöpe atmak pek kolay değildir. Zira bir ev eşyası kadar iyi bir dekor unsurudur ve belki de en şık çiçek gönderi metodu olarak kabul edilebilir.

Kutuda çiçek özenle servis edilmelidir. Kimi tasarımlarda kutunun dışında taşan çiçekler vardır ve ürünün üzerine herhangi bir yük binmesi durumunda çiçek ciddi şekilde zarar görebilir. Firmamızın uzman gönderi ekibi, tüm çiçeklerin nasıl taşınacağı konusunda ileri düzeyde uzmanlığa sahiptir ve ürünlerin hiçbir zarar görmeden adresine ulaşması için azami gayreti sarf eder. Hiçbir şekilde, en ufak zarar görmüş ürünün dahi teslimatını yapmayız. Ayrıca aracı firma kullanmadığımız ve ürünlerin tamamını stoklarımızdan sağladığımız için ürünler bütünüyle kontrolümüz altındadır. İnternet üzerinden seçeceğiniz kutuda çiçek ürünleri için siparişi verdikten sonra birkaç saat içerisinde belli mevkilere teslimat yapılabildiği gibi, iler tarihli siparişler de verebilmektesiniz.

Firmamız sektör uzmanlığı sayesinde tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.  Kutuda çiçek ve diğer tüm çiçek siparişleriniz için bizi tercih ederek en kaliteli çiçeklere %100 teslim garantisi ile sahip olursunuz. Garanti kapsamında belirlenen zamanda gecikmesiz teslimat da yer almaktadır. Firmamız hizmetlerinden faydalanmak için hemen arayabilir veya internet siparişi verebilirsiniz

Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER