Orkide Siparişi, Orkide Gönder, Pembe Orkide Siparişi, Mavi Orkide Siparişi

ORKİDE TANZİMLERİ

Orkide gönder

Mitolojiye konu olmuş, yeryüzünün en güzel çiçeklerinden birisi olan orkide göndermek istiyorsanız tam yerindesiniz. Sizin için dünyanın en güzel orkidelerini bir araya getirdik. Çeşit çeşit birbirinden güzel orkide seçeneklerimiz için hemen bize ulaşın. İstediğiniz adrese tam zamanında ve muhteşem bir sunumla ulaşacak orkide ürünleri ile, duygularınızı en doğru biçimde ifade edin.

Doğallık ve bereketi simgeleyen orkide, onlarca türü ile hediyelik olarak da en çok tercih edilen çiçeklerdendir. İster canlı orkide, isterseniz aranjman biçiminde gönderi yapabilir, sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Muhteşem kokusu ve benzersiz görünümü ile dünyanın en beğenilen çiçeklerinden olan orkideler, pek türü ile satışa sunulmakta, Pembe renkli orkide sevgiyi, beyaz orkide saflığı, mutluluğu ve aşkı, sarı renkli orkide dostluğu ve bilgeliği ifade etmektedir. Dostlarınıza, yakınlarınıza ve sevdiklerinize yapabileceğiniz belki de en hoş sürpriz orkide göndermek olacaktır.

Hiç kimse çalan kapıyı açtığında karşısına çıkacak bir orkide karşısında kayıtsız kalamaz. Bu benzersiz güzellikten, kadın herkes etkilenmektedir. Orkide bakımı kolay olmamasına karşın evlerde yetiştiriciliği de çok fazla yapılan bir çiçek olması sebebiyle, canlı orkide gönderimi yaparak kalıcı bir armağan da verebilirsiniz.

Beyaz orkide, düğün buketlerinde kullanılmakta ve sonsuz birlikteliği ifade etmektedir. Evrensel bir dil olan çiçeklerin lisanına göre sevgiliye gönderilen orkide sonsuz aşk demektir. Siz de partnerinize ona sonsuz bir aşkla bağlı olduğunuzu ifade etmek için bir buket orkide gönderebilirsiniz. Ayrıca orkidelerin yaydığı kokular yalnızca hoş olmakla kalmaz, aynı zamanda kimyasal etkileri de vardır. Kokulu orkide, afrodizyak etkilidir ve bulunduğu ortamda duygusal hareketliliği artırır. Zaten doğadaki tüm canlıları kendine çekmesi de bu kimyasal etkisinden kaynaklanmaktadır.  Muhteşem aranjmanların içerisindeki orkidelerle sevdiklerinizin aklını ucuz orkide fiyatları ile başından alabilirsiniz.

Firmamız sizin için en iyi aranjmanları sunmaktadır. Dilerseniz özel siparişler hazırlayabildiğimiz gibi, hazır ürünlerimizden de satın alabilirsiniz. Hemen şimdi çiçek siparişi vererek sevdiklerinize orkide gönderebilirsiniz. Üstelim tam zamanında doğru adreste olacak çiçeklerinizi teslim etmek için ek bir ücret de talep etmiyoruz. Unutmayın, sevdiklerinizi mutlu etmek için bir çiçek yeter.

Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER