Bahamalar çiçek siparişi - bahamalar çiçek gönder, yurdışı çiçek bahama çiçek


BAHAMALAR ÇİÇEK GÖNDER --BAHAMALAR ÇİÇEK SİPARİŞİ Teslimat tarihini ürünün teslim edileceği ülkenin tatil günleri haricindeki diğer günlerden seçiniz.Anneler Günü, Sevgililer Günü, Yılbaşı gibi özel günlerde uygulanan fiyatları lütfen telefonla öğreniniz aynı gün saat 12:00'a kadar verilen siparişler garanti edilir.

Bahamalar çiçek siparişi


Bahamalar çiçek gönder
 
Bahamalar 700 tropik adadan oluşuyor. Bunların sadece yaklaşık 30'unda insanlar yaşamaktadır. En büyük adalardan biri olan ve başkent Nassau'nun bulunduğu New Providence, ülke nüfusunun yüzde 70'ine ev sahipliği yapıyor.
 
Kaplumbağalar, papağanlar, iguanalar ve dünyanın en büyük pembe flamingo kolonisi, Bahamalar'ın sıcak ikliminde gelişir - burada sıcaklığın nadiren 15.5ºC'nin altına düştüğü! Adaları çevreleyen ılık sularda mavi tang ve trafik ışığı papağan balığı gibi renkli balıklar bulunur. Andros Adası, dünyanın en uzun mercan resiflerinden biri olan 225 kilometrelik Andros Bariyer Resifi'ne sahiptir. Hiç şüphe yok ki bu tropik ülke çok sıcak bir yer!
 
İnsanlar dördüncü yüzyıldan beri Bahamalar adalarında yaşıyorlar. 1600'lerde bölgede Karasakal ve Calico Jack gibi korsanlar vardı. Bu cesur korsanlar, adaları çevreleyen ticaret yolları boyunca yelken açan kargo gemilerini yağmaladılar.
 
Bahamalar'a nasıl çiçek gönderirim
 
Bölge 1718'de İngiliz egemenliğine girdi ve Bahamalar'ın bağımsızlığını kazandığı 1973 yılına kadar bu şekilde kalacaktı. Bugün nokta turistler için popüler bir destinasyondur - ülkenin vahşi yaşamını, kültürünü ve güzel plajlarını kontrol etmek için her yıl beş milyondan fazla insan ziyaret ediyor!
 
Her yıl 26 Aralık'ta, dünyanın en eğlenceli karnavallarından biri olan Junkanoo'yu kutluyorlar! Renkli kostümlü insanlar Nassau sokaklarında davul, boynuz, inek ve ıslık seslerine geçit veriyor.
 
Bahamalar için Flora çiçek ile çiçek göndermek
Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER