Bahreyn çiçek siparişi - Bahreyn çiçek gönderimi - Yurtdışına çiçek - Uluslararası çiçek siparişi


Bahreyn çiçek siparişi - Bahreyn çiçek yolla - yurtdışı çiçek siparişi Bahreyn için seçmiş olduğumuz ürünler aşağıda listelenmektedir.Gürcistan çiçek siparişlerinizde %100 kalite ve teslimat garantisi Flora Çiçek Türkiye tarafından sağlanmaktadır. Teslimat tarihini ürünün teslim edileceği ülkenin tatil günleri haricindeki diğer günlerden seçiniz.Anneler Günü, Sevgililer Günü, Yılbaşı gibi özel günlerde uygulanan fiyatları lütfen telefonla öğreniniz aynı gün saat 12 ye kadar verilen siparişler garanti edilir . Yurt dışı çiçek teslimatında bir çok ülke saat garantisi vermemektedir siparişinizin gün içerisinde teslimatı gerçekleşir.Bilgilerinize..

Bahreyn çiçek siparişi


Bahreyn çiçek Göndermek

Bahreyn Adası ve yaklaşık 30 küçük adadan oluşan bir takımadadır. Adı “iki deniz” anlamına gelen el-bahrayn Arapça teriminden alınmıştır.
 
Dünyanın başlıca petrol üreten bölgelerinden birinde bulunan Bahreyn'in sadece küçük petrol depoları var. Bunun yerine, ekonomisi uzun süredir komşu ülkelerden gelen ham petrolün işlenmesine güvenmiştir ve daha yakın zamanlarda, finans, ticari hizmetler ve iletişim sektörleri, turizmde olduğu gibi, önemli ölçüde artmıştır. Ülkenin baş şehri, limanı ve başkenti Manama (Al-Manāmah), Bahreyn Adası'nın kuzeydoğu ucunda yer almaktadır. Çarpıcı ve modern bir şehir olan Manama rahat ve kozmopolittir ve komşu Suudi Arabistan'dan gelen ziyaretçiler için favori bir yerdir; hafta sonları Suudilerin kalabalıkları, restoran ve barlarının tadını çıkarmak için şehre yaklaşıyor. Yine de Bahreyn halkı hayatlarında muhafazakâr olmaya devam ediyor. Bu düşünce ülkenin anayasasında yer almaktadır ve bu da “ailenin, toplumun gücü din, ahlak ve vatanseverlikte yatan toplumun temel taşı olduğunu” teyit etmektedir.
 
Bağımsızlığın ardından, petrol rezervlerinin azalması ülkeyi ekonomisini çeşitlendirmeye zorladı - bankacılık ağırlıklı olarak petrolün yerini aldı. 1990'larda, sonunda yeni Emir, parlamento seçimleri, kadınların oy hakları ve diğer imtiyazlarla sona eren popüler bir ayaklanmaya tanıklık edildi. Buna rağmen Arap Baharı, Sünni hükümdarlar ile Şii çoğunluğu arasında hafif gerilimlere yol açtı. Düzinelerce ölüm ve çatışmaya rağmen, sorunlar Bahreyn'in komşularının çoğuna kıyasla hafifçe bildirildi. Günün sonunda, Bahreyn, bölgenin mücevherlerinden birine sessizce büyüyen modern, gelişen bir ülkedir.
 
Bahreyn, tarih avuç içi yemyeşil bahçeleriyle ünlüdür; eski zamanlardan beri ticaret için bir girişim ve çevresi için bir doğal kaynak kaynağı olmuştur. Bahreyn Adası, eski Sümer ile ticaret yapan bir ticaret merkezi olan Dilmun'un eski krallığının yeri olduğuna inanılmaktadır. 18. yüzyılın sonlarından bu yana Bahreyn'i yöneten yerli bir Arap hanedanı olan Khalīfah ailesi (Āl Khalīfah) dahil olmak üzere çeşitli gruplar tarafından yerleşildi ve kolonileştirildi. Adaların stratejik öneminin farkında olan Khalīfah, Bahreyn'in liman tesislerini ABD de dahil olmak üzere yabancı ülkelerin deniz filolarına açtı.
 
Türkiye'den Bahreyn'e çiçek göndermek istiyorsanız buradan sipariş verebilirsiniz.
 
Bahreyn kültürünün olduğu İslam inancına dayanmaktadır, ancak diğer şarj edilebilir batı unsurları da topluma girmiştir. Ülkedeki kadın kıyafetleri genellikle komşularının çoğundan biraz daha rahattır. Ayrıca, Bahreyn sanatıyla da bilinir (özellikle 1900'lerde modern / çağdaş bir sanat patlaması olmuştur).
 
Bahreyn'in başkenti ve en büyük şehri Manama'dır. 100-200.000 arasındadır (tahminler çeşitlidir). Hızlı kentleşme ve yatırımlar.
 
Bahreyn'in en iyi çiçekçileri
Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER