Barbados Çiçek Siparişi


barbados çiçek gönder

Barbados Çiçek Siparişi


Barbados Çiçek Göndermek
 
Atlantik'te Venezuela'nın yaklaşık 300 mil (483 km) kuzeyindeki bir ada olan Barbados, en geniş noktasında sadece 34 mil uzunluğunda (23 km) ve 14 mil uzunluğundadır. Güzel plajları ve dar kıyı ovaları ile çevrilidir. En yüksek nokta kuzey merkezi alanda Hillaby Dağı'dır (1,105 ft; 337 m).
 
Barbados'un aslen Arawak Kızılderilileri tarafından yaşadığı düşünülmektedir. Ancak Avrupalılar adayı keşfettiklerinde yerleşim yeri bulunmamıştı. Portekizliler adaya ilk ayak basan Avrupalılardı, ancak 1627'de orada bir koloni kuran ilk İngilizlerdi. Kolonistler ilk önce tütün ve pamuğu eklediler, ancak 1640'larda şekere geçtiler, bu çok kârlıydı. Köleler şeker tarlaları için Afrika'dan getirildi ve sonunda nüfus yaklaşık% 90 siyahtı. 1816'da bir köle isyanı gerçekleşti; kölelik 1834'te İngiliz İmparatorluğu'nda kaldırıldı.
 
Barbados'un fiziksel özellikleri, genellikle kıyılara paralel olan yuvarlanan tepelerle ayrılan alçak alanları veya hafif eğimli teras ovalarıdır. İç mekandaki yükselmeler deniz seviyesinden 180 ila 240 metre arasındadır. Hillaby Dağı, deniz seviyesinden 340 metre yükseklikte en yüksek noktadır. Daha güneyde, Christ Church Ridge'de, kotlar altmış ila doksan metre arasında değişir. Adanın yüzeyinin yüzde seksen beşi yirmi dört ila otuz metre kalınlığında koralin kireçtaşından oluşur; İskoçya Bölgesi, yüzeyde okyanus oluşumlarının çıkıntılarını içermektedir. Adanın kireçtaşı yüzeyinin neredeyse yüzde 80'ine şeker kamışı ekilir. Topraklar doğurganlıkta farklılık gösterir; erozyon, heyelanlardan, arınmalardan ve düşen kayalardan kaynaklanan ürün kaybıyla ilgili bir sorundur. Küçük akarsuların çoğu İskoçya Bölgesi'ndedir. Adanın geri kalanında çok az yüzey akışı vardır; Bununla birlikte, yağmur suyu, ünlü Coles Mağarası gibi yeraltı kanalları üretmek için toprağı doyurur. Adada ayrıca, İspanya'daki Tenerife adasının yerlilerin inancına göre Barbados'un doğusunda ilk toprak olduğu gerçeğinden sonra adlandırılan Pico Teneriffe veya Pico de Tenerife olarak bilinen kayalık pelerin vardır.
 
23 Ekim 2010'da Başbakan David Thompson pankreas kanserinden öldü. Thompson'ın yerine Başbakan Yardımcısı Freundel Stuart geldi.
 
Barbados'a çiçek göndermek istiyorum.
 
Ülkenin bağımsızlığından bu yana, birden fazla üçüncü taraf kuruldu. Ulusal Demokrat Parti, Halkın Demokratik Kongresi ve Halkın Baskı Hareketi, 1970'lerden beri üçüncü taraf seçenekleri olarak kuruldu. Yıllar boyunca çeşitli seçimlere itiraz ettiler. Buna ek olarak, birkaç bağımsız aday geçmiş seçimlere itiraz etti, ancak hiçbir bağımsız Meclis'te yer almadı.
 
1 Haziran 2012'de Sir Elliott Belgrave, Barbados Genel Valisi olarak göreve başladı. Clifford Kocalarının emekli olmasının ardından Belgrave, 1 Kasım 2011'den 1 Haziran 2012'ye kadar Genel Vali Vekili olarak görev yapıyordu. Daha önce Belgrave, Yüksek Mahkeme ve Barbados Temyiz Mahkemesi Hakimi olarak görev yapıyordu.
Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER