belçikaya çiçek gönder - belçika çiçekçi - belçika çiçek siparişi


BELÇİKA ÇİÇEK SİPARİŞİ --BELÇİKA ÇİÇEK YOLLA - BELÇİKA ÇİÇEKÇİ ----Teslimat tarihini ürünün teslim edileceği ülkenin tatil günleri haricindeki diğer günlerden seçiniz.Anneler Günü, Sevgililer Günü, Yılbaşı gibi özel günlerde uygulanan fiyatları lütfen telefonla öğreniniz aynı gün saat 12:00'a kadar verilen siparişler garanti edilir.

Belçika çiçek siparişi


Belçika’nın Şehirlerine Çiçek Siparişi Yapmaktayız.

Belçika, kuzeybatı Avrupa ülkesi. En küçük ve en kalabalık Avrupa ülkelerinden biridir ve 1830'daki bağımsızlığından bu yana, kalıtsal bir anayasal monarşinin başkanlık ettiği temsili bir demokrasidir. Başlangıçta Belçika üniter bir hükümet biçimine sahipti. 1980'lerde ve 90'larda Belçika'yı Flanders, Wallonia ve Brüksel Başkent Bölgesi arasında paylaşılan güçlerle federal bir devlete dönüştürmek için adımlar atıldı.

Kültürel olarak Belçika, romantizm ve batı Avrupa'nın Cermen dil aileleri arasındaki sınırı aşan heterojen bir ülkedir. Ülkenin doğu kesiminde Almanca konuşan küçük bir nüfus dışında Belçika, toplu olarak Valonlar (toplam nüfusun yaklaşık üçte biri) olarak adlandırılan ve beş güney eyaletinde yoğunlaşan Fransızca konuşan insanlar arasında bölünmüştür. (Hainaut, Namur, Liège, Valon Brabant ve Lüksemburg) ve beş kuzey ve kuzeydoğu eyaletinde (Batı) yoğunlaşmış Flaman- (Hollandaca-) konuşan insanlar (toplam nüfusun yarısından fazlası) Flemings Flanders, Doğu Flanders [West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen], Flaman Brabant, Antwerp ve Limburg). Walloon Brabant (Brabant Walloon) ve Flaman (Vlaams) arasındaki sınırın hemen kuzeyinde Brabant, resmi olarak iki dilli ancak çoğunluğu Fransızca konuşulan Brüksel Başkent Bölgesi'dir ve toplam nüfusun yaklaşık onda birine sahiptir.

YURTDIŞINDA Kİ SEVDİKLERİNİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN!

İletişim geliştikçe mesafeler kısalıyor ve dünya küçülüyor. Evet, yanlış duymadınız dünya gitgide küçülüyor. Mesela; eskiden insanlar bu kadar uzak mesafelere, bu kadar kısa sürede ulaşamıyordu. İletişim aracı olarak da mektup kullanılıyordu. Yollar güvenli olmadığı için, maddi değeri büyük hediyeler gönderilemediği gibi, manevi değeri çok büyük olan çiçekler taze ve kokulu bir şekilde karşı tarafa ulaştırılamıyordu. Oysaki günümüzde, örneğin Türkiye’den Fransa’da ki sevgilinize rahatlıkla hediye gönderebiliyor, onunla görüntülü konuşabiliyor ve ona sürprizler yapabiliyorsunuz. Hatta özel gün veya yıl dönümlerine özel tap taze mis gibi kokan göz kamaştırıcı güzellikte ki çiçekleri hiç bozulmadan güvenli bir şekilde yurt dışında bütün ülkelere rahatlıkla gönderebiliyorsunuz.

Bunun için birçok firma var, ama tüm dünyaya hitap eden, hızlı, kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma sayısı çok az. Hemen arama motorunu açarak; Yurtdışı çiçek gönder, yurt dışına çiçek göndermek, yurtdışına nasıl çiçek gönderirim, yurtdışına çiçek gönderen firma, yazın. Karşınıza ilk çıkacak site tabii ki www.floracicek.com. Flora çiçek müşterilerine İstanbul içi 2 saatte teslimat garantisi verdiği gibi tüm dünyaya da çiçek gönderimi sağlıyor. İşin uzmanları tarafından gönderim amacınıza uygun olarak özenle aranje edilen ürünler, güvenli bir şekilde dünyanın dört bir köşesine ulaştırılıyor. Sevdikleriniz için en değerli ve en manalı hediyeleri Flora Çiçek sizlere uygun fiyatlarla sunuyor.

1997 senesinden beri Işık Çiçek ve Peyzaj San. Tic. Ltd. şirketi olarak İstanbul ’da hizmet veren firmamız iş tecrübeleriyle 20 senelik muhteşem birikimle sizlere ve çiçek sektörüne katkı sağlayabilmek için çalışmalarını gün geçtikçe hızlandırmaktadır. Müşterilerimizin istek, arzu ve önerileri çalışma kalitemizin gün geçtikçe daha da artması ve daha iyi hizmet verir hale gelmesini sağlıyor.

Sizler arama motoruna yurtdışına çiçek gönder, yurtdışına nasıl çiçek gönderirim yazdığınız da sizlerin karşısına ilk çıkan firma olmak ve bugün internet dünyasında sizlere hizmet vermekten büyük bir kıvanç duyuyoruz. Çiçekçilikte 20 yıllık dev tecrübemiz ile çiçekçilik sektörüne yol gösteren firma olmanın da ayrıca haklı gururunu yaşıyoruz
Çiçek Gönderimi Yaptığımız Başlıca Şehirler;

Brüksel, Flaman Bölgesi, Antwerpen, Herentals, Turnhout, Limburg, Hasselt, Sint Truiden, Oost Vlaanderen, Flandra, Dendermonde, Gent, Ronse, Sint Niklaas, Vlaams Brabant, Aarschot, Halle, Leuven, Tienen, West Vlaanderen, Brugge, Knokke, Kortrijk, Oostende, Roeselare, Valonya, Brabant Wallon, Wavre, Hainaut, Ath, Charleroi, Chimay, Leuze, Mons, Mouscron, Soignies, Tournai, Liege, Huy, Spa, Verviers, Lüksemburg, Arlon, Bastogne, Bouillon, Marche En Famenne, Namur, Dinant Philippeville Diğer Çiçek Servisi Yaptığımız Merkezler İçin Lütfen Bizimle Temasa Geçiniz


Belçika, resmi adıyla Belçika Krallığı, Batı Avrupa'da bulunan bir devlettir. Avrupa Birliği'ne üye ve birliğin ve NATO gibi bazı uluslararası organizasyonların merkezlerini barındırır. 30,528 km²'lik bir alanı kaplayan ülkenin nüfusu yaklaşık 10,8 milyon kişidir.

Cermen ve Latin dünyası arasında bir sınır oluşturan Belçika'da Felemenkler tarafından Felemenkçe, Valonlar tarafından Fransızca ve küçük bir Alman grup tarafından Almanca konulşulur. Belçika federal bir devlet yapısına sahip olup, Felemenkçe'nin resmi dil olduğu Flaman Bölgesi, Fransızca'nın resmi dil olduğu Valon Bölgesi ve her iki dilin de resmi dil sıfatını taşıdıkları Brüksel Başkent Bölgesi'nden oluşur.[6] Son olarak, tamamı Valon Bölgesi'nin sınırları içinde kalan ve Almanya'ya komşu Almanca konuşan küçük bir topluluk, Valon bölgesine bağlı olmakla birlikte bazı alanlarda özerkliğe sahiptir ve yaşadıkları bölgede Almanca resmi dildir. Belçika'nın dilsel çeşitliliği ve bununla ilgili politik ve kültürel anlaşmazlığı, Belçika tarihine ve yönetim sistemine yansımıştır.


'Belçika' adı, Kelt ve Cermen karışımı bir halk olan Belgae'lerin yaşadığı, Roma eyaleti Gaul'ün en kuzeyindeki Gallia Belgica'dan kaynaklanır. Belçika, Hollanda ve Lüksemburg tarihsel olarak Benelüks'ten daha büyük bir alanı kaplayan Alçak Ülkeler diye anılır. Orta Çağ'ın bitiminden 17. yüzyılın başlarına kadar ticari ve kültürel açıdan bir refah merkezi olan ülke 16. yüzyıldan 1830'daki Belçika Devrimi'ne kadar Avrupa güçleri tarafından birçok muharebeye sahne olarak Avrupa'nın savaş alanı olarak tanımlanmış ve bu ünvanı Dünya Savaşları tarafından güçlendirilmiştir.

Bağımsızlığın üzerine ülke hevesle Endüstri Devrimi'ne katılmış ve 20. yüzyıl boyunca Afrika'da birçok koloni kurmuştur. Belçika'da 20. yüzyılın ikinci yarısına ise bir yandan Felemenkler ve Frankofonlar arasındaki çatışma diğer yandan Flaman ve Valon Bölgeleri arasındaki eşit olmayan ekonomik gelişme damgasını vurmuştur. Bu hala devam eden çatışmalar ülkede üniter devlet yapısından federal devlete doğru bir dizi reformun yapılmasına neden olmuştur.

Belçika coğrafyası
Kuzeybatıda Atlas Okyanusu'na kıyısı bulunan Belçika'nın, Fransa (620 km), Almanya (167 km), Lüksemburg (148 km) ve Hollanda ile (450 km) komşudur. İç sularla birlikte 33,990 km²lik alanı kaplayan ülke iç sular dışında 30,528 km2'lik bir alanı kaplar. Belçika üç temel coğrafi bölgeye sahiptir: Anglo-Belçika Havzası ait kuzey-batı kıyı ovaları ve merkez plato ile güneydoğu Hersiniyen orojenik kuşağının parçası olan Ardennes araziler. Ülkenin güney ucunda, Paris Havzası Belçikalı Lorraine adında küçük bir dördüncü bölgeye ulaşır.

Kıyı ovaları çoğunlukla kumullar ve polderlerden oluşur. Daha içerilerde sayısız su yolu ile sulanan yumuşak ve yavaşça yükselen kuzeybatı Campine (Kempen) kumsal alanı uzanır. Ardennes yaylalarında daha sağlam mağaralar ve sık ormanlarla kaplı tepeler ve küçük kayalık kanyon vardır. Batıda Fransaya doğru genişleyen bu alan doğuya doğru Almanya'daki Yüksek Bataklıklar platosundaki Eifel'e kadar ulaşan 694 metre ile ülkenin en yüksek noktası Signal de Botrange'yi de içerir.

İklim [değiştir]
Ülkede her mevsim yağışlı okyanusal bir iklim hakimdir (Köppen iklim sınıflandırması: Cfb). Ocak ayı ortalama en düşük sıcaklık 3 °C iken haziran ayı ortalama en yüksek sıcaklık 18 °C'dir. The average precipitation per month varies between 54 millimetres (2.1 in) for February or April, to 78 mm (3.1 in) for July Ortalama yağış şubat ve nisan aylarında 54 milimetre ile temmuz ayında 78 mm arasında değişiklik gösterir

 

Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER