Bermuda çiçek siparişi // bermuda çiçek Gönder // bermuda çiçekçi // FLORA ÇİÇE


bermuda çiçek siparişi // Flora Çiçek Türkiye // Yurtdışı çiçek siparişi için seçmiş olduğumuz ürünler aşağıda listelenmektedir. Bermuda çiçek siparişlerinizde %100 kalite ve teslimat garantisi Flora Çiçek Türkiye tarafından sağlanmaktadır. Teslimat tarihini ürünün teslim edileceği ülkenin tatil günleri haricindeki diğer günlerden seçiniz.Anneler Günü, Sevgililer Günü, Yılbaşı gibi özel günlerde uygulanan fiyatları lütfen telefonla öğreniniz aynı gün saat 12 ye kadar verilen siparişler garanti edilir . Yurt dışı çiçek teslimatında bir çok ülke saat garantisi vermemektedir siparişinizin gün içerisinde teslimatı gerçekleşir.Bilgilerinize..

Bermuda çiçek siparişi


Bermuda Çiçek Göndermek

Bermuda için hızlı teslimat yapmaktayız

Bermuda, Batı Atlantik Okyanusu'nda kendi kendini yöneten İngiliz denizaşırı bölgeleri. Hatteras Burnu'nun (Kuzey Carolina, ABD) yaklaşık 650 mil (1.050 km) doğusunda yer alan 7 ana ada ve yaklaşık 170 ek (adlandırılmış) adacık ve kayadan oluşan bir takımadadır.
 
Bermuda'nın mercan adaları, okyanus tabanının 4.300 metreden daha fazla yükselen soyu tükenmiş ve batık bir volkanik dağ aralığını kaplayan 60 metre kalınlığında bir deniz kireçtaşından oluşur. Kireçtaşı yüzeyine sığ verimli bir toprak tabakası gelir. Adalar mercan resifleri ile çevrilidir ve gölleri veya nehirleri yoktur, ancak toprak son derece gözeneklidir ve durgun su bir sorun değildir.
 
Bermuda, jeolojik ya da mekânsal olarak, güney ve güneybatı boyunca 1.300 km'den fazla olan Batı Hint Adaları ile ilişkili değildir.
 
Bermuda, Kuzey Carolina kıyılarının yaklaşık 650 mil doğusunda Atlantik Okyanusu'ndaki oldukça izole bir adalar kümesidir. Yedi ana ada ve daha küçük adalar vardır. Ana adaların hepsi köprülerle bağlanacak kadar yakındır ve genellikle birlikte Bermuda Adası olarak adlandırılır.
 
Adalar ilk olarak 1503 yılında Jaun de Bermudez tarafından keşfedildi. Juan İspanyol bir kaşifti ve ada ismini almasına rağmen tehlikeli resif nedeniyle adalara inmeye çalışmadı.
 
100 yıldan fazla bir süre sonra 1609'da George Somers, Bermuda'ya gemi kazası yaparken İngiltere'den bir grup koloniciye liderlik ediyordu. Adanın ıssız olduğunu buldular. Orada 10 ay boyunca mahsur kaldılar. Geri döndüklerinde ve güzel adanın hikayelerini anlattıklarında, King James Virginia Şirketi Şartı'nı 1612'de dahil etmeye genişletmeye karar verdi. Aynı yıl St. George şehri İngiltere'deki ilk kolonistler tarafından kuruldu. Bugün St.George, Batı Yarımkürede sürekli İngilizce konuşulan en eski yerleşim yeridir.
 
1620'de Bermuda kendi kendini yöneten bir koloni oldu. Başlangıçta bazı köleler Bermuda'ya getirildi. 1807'de köle ticareti kaldırıldı ve 1834'te mevcut köleler serbest bırakıldı. Sonuç olarak, Bermuda'nın mevcut nüfusunun yarısından fazlası Afrika kökenli.
 
Bermuda ağırlıklı olarak turizm ve uluslararası finansa dayalı bir piyasa ekonomisine sahiptir. Gayri safi milli hasıla (GSMH) nüfustan daha hızlı büyüyor ve kişi başına düşen GSMH dünyanın en yükseklerinden biri.
 
Bermuda'da yaygın çiçek ağı ile Flora Çiçek aynı gün teslimat yapmaktadır.
 
Tarım genel ekonomide önemsizdir ve yiyeceklerin çoğu ithal edilmelidir. Taze sebzeler, muzlar, turunçgiller, süt, yumurta ve bal yerel olarak üretilir. Küçük bir balıkçılık endüstrisi var. Maden endüstrileri yerel inşaat için kum ve kireçtaşı üretimi ile sınırlıdır. Boya, ilaç, elektronik mallar ve basılı malzeme üreten birkaç hafif imalat endüstrisi vardır.
 
Turizm ve uluslararası finansal hizmetler GSMH'nın büyük bir kısmını oluşturmaktadır ve neredeyse tüm iş gücünü doğrudan veya dolaylı olarak istihdam etmektedir. Her yıl yaklaşık yarım milyon turist Bermuda'yı ziyaret ediyor; çoğu ABD'den geliyor. Ada, rengini kumun ana bileşenlerinden, toz haline getirilmiş mercan ve kabuklarından birinden alan pembe kum plajları ile ünlüdür. Turistler için bir başka cazibe, tarihi St. George şehri (1612 kuruldu) ve 2000 yılında UNESCO Dünya Mirası alanı olarak belirlenen surlarıdır.
 
Bermuda çiçekçileri kendilerine özgü çiçek tasarımları ile dikkat çekmektedir. 
 
Bermuda, bir parlamenter hükümete sahip, kendi kendini yöneten, denizaşırı bir İngiliz bölgesidir. 1968 anayasası altında vali tarafından temsil edilen İngiliz hükümdarı devletin başıdır. Vali dış ilişkiler, savunma, iç güvenlik ve polis üzerinde kontrol sahibi olmakla birlikte, hükümet başkanı ve yasama organındaki çoğunluk partisinin önderliğindeki kabine tavsiyesinde bulunur. İki meclisli yasama meclisi, Meclis Meclisi, 36 yıla kadar beş yıla kadar seçilmiş üyelerden ve Senato'dan, vali tarafından atanan 11 üyeden oluşur (5 başbakanın tavsiyesi üzerine, liderin tavsiyesi üzerine 3) muhalefetin 3'ü ve valinin takdirine bağlı olarak). Yargıtay yargı sistemine başkanlık eder. Yerel yönetim sistemi dokuz cemaatten oluşur: St. George’un, Hamilton, Smith’in, Devonshire, Pembroke, Paget, Warwick, Southampton ve Sandys.
Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER