Çiçek Duygudur, Çiçekçilik Sanat, Çiçek Siparişi Güvendir.

birleşik arap emirlikleri çiçek siparişi , yurtdışı çiçek yolla


birleşik arap emirlikleri çiçek gönderimi ..........Teslimat tarihini ürünün teslim edileceği ülkenin tatil günleri haricindeki diğer günlerden seçiniz.Anneler Günü, Sevgililer Günü, Yılbaşı gibi özel günlerde uygulanan fiyatları lütfen telefonla öğreniniz aynı gün saat 12:00'a kadar verilen siparişler garanti edilir.

Birleşik Arap E çiçek siparişi


Birleşik Arap Emirlikleri’nin Şehirlerine Çiçek Siparişi Yapmaktayız.

Çiçek Gönderimi Yaptığımız Başlıca Şehirler;

Abu Dabi çiçek siparişi, Al Ain çiçek siparişi, Al Khabb çiçek siparişi , Arada, Dasah, Dibba, Dubai çiçek siparişi , Fajairah çiçek siparişi, Ghewelfat çiçek siparişi, Hamim, Jabal Dhanna, Liwa Oasis, Mizaira, Ras Al Khaiwah, Sharjah, Tarif, Umm Al Qalwain Diğer Çiçek Servisi Yaptığımız Merkezler İçin Lütfen Bizimle Temasa Geçiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri Devletü'l-İmâretü'l-Arabiyyetü'l-Muttehîde) Ortadoğu'da Arap Yarımadası'nın güneydoğusunda bulunan, Umman ve Suudi Arabistan'la komşu olan ülke. BAE, Abu Dabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şerce ve Ummül-Kayveyn adlı yedi emirlikten oluşmaktadır. Ülkenin başkenti ve en büyük ikinci emirliği olan Abu Dabi, aynı zamanda ülkenin siyasi, endüstriyel ve kültürel merkezi konumundadır. [5]Tarih

16. yüzyıl'da başlayan Portekiz etkisi 17. yüzyıl'da yerini İngilizlere bıraktı.[kaynak belirtilmeli] Başat kabile Kavasim ile Arabistan içlerinden gelen Vehhabileri korsan olarak ilan eden İngilizler, 1819 - 1820'de kıyı limanlarına karşı saldırıya geçti.[kaynak belirtilmeli] Aslında İngilizlerin asıl amacı, bölge ticaretini kendi egemenlikleri altına almaktı. Mahalli esnafin büyük bir direnişi dahi İngilizleri deniz ticaretini kendi güdümleri altına almalarını engelleyememiştir.[kaynak belirtilmeli] Sonunda korsanlığa son veren 1820 Genel Barış Antlaşması'nı zorla kabul ettirdiler.[kaynak belirtilmeli] 1853 yılında Denizlerde Kalıcı Ateşkes Antlaşması'nın imzalanması üzerine bölgeye Ateşkes Kıyısı adı verildi.[kaynak belirtilmeli] İngilizler 1892 yılında Özel Ayrıcalık Antlaşması olarak bilinen bir paktın oluşmasını sağlayarak bölgenin dış politikasını denetim altına aldılar.Ateşkes Kıyısı 1873 - 1947 arasında İngiliz Doğu Hindistan Kumpanyası, sonraki yıllarda da İngiliz Dışişleri Bakanlığı tarafından yönetildi.[kaynak belirtilmeli] 1971 yılında İngilizlerin Basra Körfezi'nden çekilmesi üzerine, emirlikler "Birleşik Arap Emirlikleri" adı altında bir federasyon oluşturdu.[kaynak belirtilmeli] Birleşik Arap Emirlikleri asırlarca Osmanlı egemenliği altında yaşamış, petrolün bulunmasıyla İngilizler tarafından Osmanlı İmparatorluğu'ndan koparılmıştır.[kaynak belirtilmeli] 2 Aralık 1971 İngiltere'den bağımsızlığını ilan etmiştir. Bağımsızlık günü milli bayram olarak kutlanılır. Anayasası ise, yine 2 Aralık 1971'de oluşturulmuştur.Yönetim

Ülke Monarşi ile yönetilen Yedi Emirlikten oluşan federasyon ile yönetilir. (Arapçada El İmarat el Arabiyye el Müttahide İngilizcede United Arab Emirates) Ülkenin başkenti Abu Dabi'dir. En büyük şehri ise dünyaca ünlü kent olan Dubai'dir. Körfez ülkeleri içerisinde en liberal dış ticaret rejimine sahiptir.


 

Flora Çiçek Alt Banner