Bozdoğan çiçek siparişi


Sayın Ziyaretçilerimiz, Bu reyonda bulunan Çiçeklerimiz İstanbul dışı siparişleriniz içindir. Aydın ili için istemiş olduğunuz herhangi bir adrese bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Aydın çiçek siparişi


Tarih
Binlerce yıl önce B. Menderes Irmağının suladığı bereketli ovalar üzerine kurulmuş olan Aydın ,doğanın kültürle kucaklaştığı ve ülkemizde turizmin ilk başladığı illerden birisidir.

Ünlü tarihçi Heredot tarafından “Bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzünün altı” olarak nitelendirilen Aydın; tarım, turizm ve sanayi sektörlerindeki potansiyeli, vasıflı insan gücüyle Ege Bölgesi ve Ülkemizin hızla gelişen illerinden biri durumundadır.

Tarih boyunca çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapan Aydın İli, ismini Aydınoğlu beyliğinden almıştır. Kurtuluş savaşı yıllarında milli kuvvetler ve efelerin öncülüğünde gerçekleştirilen kahramanca mücadeleler sonucu 7 Eylül 1922 yılında Yunan işgalinden kurtarılmıştır.

Turizm
Aydınmerkez'inde kipa,pınarbaşı,aytepe mesire alanı,forum aydın gibi gelişmiş eğlence merkezleri bulunmaktadır.

çiçek teslimatı yaptığımız ilçeler aşağıda bulunmaktadır

çine çiçek siparişi
didim çiçek siparişi
germencik çiçek siparişi
incirliova çiçek siparişi
kuşadası çiçek siparişi
nazilli çiçek siparişi
söke çiçek siparişi
Aydın çiçekçiler
Aydın çiçek
aydın online çiçek yollaCoğrafi özellikleri
Coğrafi konumu nedeniyle ilk çağlardan beri önemli bir yerleşim merkezi olan Aydın'ın kuzeyinde İzmir ve Manisa, doğusunda Denizli, Güneyinde Muğla yer alır. Batı sınırları ise Ege Denizi kıyıları çizer. İlin denizden yüksekliği 64 metredir.


Akdeniz ikliminin etkisindedir. Bu iklim şartları ve topografik yapı Aydın ve çevresinde iki ayrı bitki topluluğunun (maki ve orman) gelişmesine neden olmuştur. Bunun yanında zeytin, incir, turunçgiller, kestane vb. kırsal kesimde ise çam ve benzeri türler mevcuttur. En yağışlı mevsim kıştır. Yaz mevsiminde yok denecek kadar az yağış almaktadır. Kar yağışı ender görünür. Aydın, özellikle batıdan gelen hava akınlarına açıktır. Rüzgâr yönü daha çok doğu - güneydoğudur. Bunu güneybatı (lodos) ve batı rüzgârları izler.

Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER