Gabon çiçek siparişi , Gabon çiçek gönder, Gabon çiçek yolla


Gabon çiçek siparişi // Flora Çiçek Türkiye // Yurtdışı çiçek siparişi için seçmiş olduğumuz ürünler aşağıda listelenmektedir.Gabon çiçek siparişlerinizde %100 kalite ve teslimat garantisi Flora Çiçek Türkiye tarafından sağlanmaktadır. Teslimat tarihini ürünün teslim edileceği ülkenin tatil günleri haricindeki diğer günlerden seçiniz.Anneler Günü, Sevgililer Günü, Yılbaşı gibi özel günlerde uygulanan fiyatları lütfen telefonla öğreniniz aynı gün saat 12 ye kadar verilen siparişler garanti edilir . Yurt dışı çiçek teslimatında bir çok ülke saat garantisi vermemektedir siparişinizin gün içerisinde teslimatı gerçekleşir.Bilgilerinize..

Gabon çiçek siparişi


Gabon çiçek göndermek

Batı sınırı Atlantik ile olan bu Batı Afrika ülkesi, Ekvator Ginesi, Kamerun ve Kongo ile de sınırlıdır. Alanı Colorado'dan biraz daha azdır. Ülkenin çoğu yoğun bir tropikal ormanla kaplıdır.
 
Gabon'daki en eski insanların, daha sonra güney ve doğu Afrika'dan Bantu grupları tarafından takip edilen MÖ 7000'e kadar uzanan Babinga veya Pygmies olduğuna inanılıyordu. Şimdi ülkede birçok kabile grubu var, bunların en büyüğü nüfusun% 25'ini oluşturan Fang halkları.
 
Gabon ilk olarak 15. yüzyılda Portekizli gezgin Diego Cam tarafından araştırıldı. 1472'de Portekizli kaşifler Como Nehri'nin ağzıyla karşılaştı ve daha sonra ülkenin adı olan Gabon nehri olan “Rio de Gabao” adını verdiler. Hollandalılar 1593'te ve Fransızlar 1630'da gelmeye başladı. 1839'da Fransızlar Gabon Haliç'in sol kıyısında ilk yerleşimlerini kurdular ve 19. yüzyılın ikinci yarısında yavaş yavaş hinterlandı işgal ettiler. Arazi 1888'de bir Fransız bölgesi, II.Dünya Savaşı'ndan sonra Fransız Birliği içinde özerk bir cumhuriyet ve 17 Ağustos 1960'ta bağımsız bir cumhuriyet oldu.
 
Ülkenin yaklaşık dörtte üçü, Gabon'un kereste endüstrisinin omurgasını oluşturan parke ağacı olan okoumé dahil olmak üzere 3.000'den fazla bitki örtüsü içeren yoğun bir ekvatoral yağmur ormanı ile kaplıdır. Yağmur ormanlarında antilop, maymunlar, goriller, çok sayıda tropik kuş ve birkaç çeşit fil bulunur. Gabon, ülkenin merkezinde Lopé Ulusal Parkı (1946'da kurulan Lopé-Okanda Doğal Yaşam Koruma Alanı) dahil olmak üzere çeşitli ulusal parklara sahiptir. Lopé-Okanda'nın Ekosistemi ve Kalıntı Kültürel Peyzajı olarak adlandırılan park ve ilgili arkeolojik alanlar, 2007'de toplu olarak UNESCO Dünya Mirası alanı olarak belirlendi.
 
Flora çiçek kalitesi ile Gabon'a çiçek göndrebilirsiniz.
 
Başlıca Endüstriler: petrol çıkarma ve arıtma; manganez, altın; kimyasallar, gemi tamiri, yiyecek ve içecek, tekstil, kereste ve kontrplak, çimento
Tarım Ürünleri: kakao, kahve, şeker, palmiye yağı, kauçuk; sığırlar; okoume (tropikal bir yumuşak ağaç); balık
Doğal Kaynaklar: petrol, doğal gaz, elmas, niyobyum, manganez, uranyum, altın, kereste, demir cevheri, hidroelektrik
Başlıca İhracat: ham petrol% 77, kereste, manganez, uranyum
Başlıca İthalat: makine ve ekipman, gıda maddeleri, kimyasallar, inşaat malzemeleri
Para Birimi: Communaute Financiere Afrika frangı (XAF); not - sorumlu otorite Merkez Bankasıdır
Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER