Güney afrika çiçek siparişi, , FLORA ÇİÇEK TÜRKİYE


Güney afrika çiçek siparişi // Flora Çiçek Türkiye // Yurtdışı çiçek siparişi için seçmiş olduğumuz ürünler aşağıda listelenmektedir.Güney afrika çiçek siparişlerinizde %100 kalite ve teslimat garantisi Flora Çiçek Türkiye tarafından sağlanmaktadır. Teslimat tarihini ürünün teslim edileceği ülkenin tatil günleri haricindeki diğer günlerden seçiniz.Anneler Günü, Sevgililer Günü, Yılbaşı gibi özel günlerde uygulanan fiyatları lütfen telefonla öğreniniz aynı gün saat 12 ye kadar verilen siparişler garanti edilir . Yurt dışı çiçek teslimatında bir çok ülke saat garantisi vermemektedir siparişinizin gün içerisinde teslimatı gerçekleşir.Bilgilerinize..

Güney afrika çiçek siparişi


Güney afrika çiçek göndermek

Güney Afrika, Afrika kıtasının en güney ülkesidir. Uzun bir çatışma ve insan hakları sorunları geçmişine sahiptir, ancak kıyı konumu ve altın, elmas ve doğal kaynakların varlığı nedeniyle her zaman güney Afrika'daki en ekonomik olarak müreffeh uluslardan biri olmuştur.
 
1700'lerin sonunda, Avrupa yerleşimleri Cape boyunca yayıldı ve 18. yüzyılın sonunda, İngilizler tüm Ümit Burnu bölgesini kontrol etti. 1800'lerin başında, İngiliz yönetiminden kaçma çabasıyla, Boers adı verilen birçok yerli çiftçi kuzeye göç etti ve 1852 ve 1854'te Boers, Transvaal ve Turuncu Serbest Devlet'in bağımsız Cumhuriyetlerini yarattı.
 
Güney Afrika'nın uzaklığı - Lagos ve Kahire gibi büyük Afrika şehirlerinden binlerce mil uzakta ve büyük ticaret ortaklarının bulunduğu Avrupa, Kuzey Amerika ve Doğu Asya'nın çoğundan 10.000 km'den fazla mesafede bulunuyor - resmi sistemin güçlendirilmesine yardımcı oldu 20. yüzyılın büyük bir kısmı için apartheid. Bu sistemle, azınlık beyaz nüfusu tarafından kontrol edilen hükümet, hükümet, tanımlı konut, eğitim ve yaşamın hemen hemen tüm alanlarında ırklar arasında ayrım yapmayı yürürlüğe koydu ve üç ulus yarattı: beyazlardan biri (başta İngilizler ve Nesiller boyu siyasi üstünlük kazanmak için mücadele eden Hollandalı [Boer] soy, 1899-1902 Güney Afrika Savaşı ile şiddetli tepesine ulaşan bir mücadele); siyahlardan biri (kuzeybatı çölünün San avcı-toplayıcıları, doğu platolarının Zulu çobanları ve güney Cape bölgelerinin Khoekhoe çiftçileri gibi halklardan oluşur); “Coloreds” (karışık ırk insanlar) ve etnik Asyalılardan (Hintliler, Malaylar, Filipinliler ve Çinliler). Apartheid rejimi, dünya toplumunun çoğu tarafından küçümsendi ve hatta şiddetle karşı çıktı ve 1980'lerin ortalarında Güney Afrika, yaşamın neredeyse her yönünü etkileyen ekonomik ve kültürel boykotlar konusu olan kendini dünyanın parya devletleri arasında buldu. Bu dönemde Güney Afrikalı şair Mongane Wally Serote dikkat çekti.
 
Güney Afrika, bol miktarda doğal kaynaklarla büyüyen bir pazar ekonomisine sahiptir. Altın, platin ve elmas gibi değerli taşlar Güney Afrika'nın ihracatının neredeyse yarısını oluşturmaktadır. Oto montaj, tekstil, demir, çelik, kimyasallar ve ticari gemi onarımı da ülke ekonomisinde rol oynar. Ayrıca, tarım ve tarımsal ihracat Güney Afrika için önemlidir.
 
Flora çiçek ile Güney Afrikaya çiçek gönderebilirsiniz.
 
Güney Afrika'nın iklimi çoğunlukla yarı kuraktır, ancak doğu kıyı bölgeleri özellikle güneşli günler ve serin gecelerle subtropikaldir. Güney Afrika'nın batı kıyısı kuraktır, çünkü soğuk okyanus akıntısı Benguela, Namibya'ya uzanan Namib Çölünü oluşturan bölgeden nemi uzaklaştırır.
 
Çeşitli topografyasına ek olarak, Güney Afrika biyolojik çeşitliliği ile ünlüdür. Güney Afrika'nın şu anda sekiz yaban hayatı rezervi var, bunların en ünlüsü Mozambik sınırı boyunca Kruger Ulusal Parkı. Bu park aslanlara, leoparlara, zürafalara, fillere ve su aygırlarına ev sahipliği yapıyor. Endemik bitkilere, memelilere ve amfibilere ev sahipliği yapan bir dünya biyoçeşitlilik sıcak noktası olarak kabul edildiğinden, Güney Afrika'nın batı kıyısındaki Cape Floristik Bölgesi de önemlidir.
 
Ülke bir düzineden fazla milli parklar içerir. En büyük, Limpopo ve Mpumalanga illerinde Kruger Ulusal Parkı, gergedan, dolgu ve manda popülasyonlarının yanı sıra çeşitli kullanılabilir yaban hayatıyla da dikkat çekiyor.Dağ Zebra Milli Parkı içinde Doğu Cape eyaleti barınakları düşünede dağ zebra; Doğu Cape'de bulunan Addo Fil Milli Parkı , fil popülasyonunun daha fazla korumalı; veBontebok Milli Parkı içinde Western Cape tehlike içerir Bontebok (antilop türü) içerir. 1999 yılında Dünya Mirası alanı olarak yazılan KwaZulu-Natal'daki Büyük St. Lucia Sulak Alanı Parkı, şarj edilebilir hayvanlara ek olarak Nil timsahı, büyük bir su aygırı nüfusu ve bunların kuş türü için korunan bir ortam gerektirir. Dolgu malzemesi, beyaz gergedanlar, aslanlar, leoparlar, mandalar ve bazıları antilop türü düzenlenmiş büyük av avına izin veriyor. Grysboks, klipspringers ve kırmızı hartebeests (tüm antilop çeşitleri), zürafalar, siyah gergedanlar, pangolinler (anteaters) ve antbears avlanamayan özel olarak korunan hayvanlardır.
Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER