Guyana çiçek siparişi // Flora Çiçek Türkiye //


Guyana çiçek siparişi // Flora Çiçek Türkiye // Yurtdışı çiçek siparişi için seçmiş olduğumuz ürünler aşağıda listelenmektedir.Guayana çiçek siparişlerinizde %100 kalite ve teslimat garantisi Flora Çiçek Türkiye tarafından sağlanmaktadır. Teslimat tarihini ürünün teslim edileceği ülkenin tatil günleri haricindeki diğer günlerden seçiniz.Anneler Günü, Sevgililer Günü, Yılbaşı gibi özel günlerde uygulanan fiyatları lütfen telefonla öğreniniz aynı gün saat 12 ye kadar verilen siparişler garanti edilir . Yurt dışı çiçek teslimatında bir çok ülke saat garantisi vermemektedir siparişinizin gün içerisinde teslimatı gerçekleşir.Bilgilerinize..

Guyana çiçek siparişi


Guyana çiçek göndermek

Guyana Idaho büyüklüğündedir ve Güney Amerika'nın kuzey kıyısında, Venezuela'nın doğusunda, Surinam'ın batısında ve Brezilya'nın kuzeyinde yer almaktadır. Tropik bir orman ülkenin% 80'inden fazlasını kaplar.
 
Guyana’nın nüfusu esas olarak sömürge kökenlidir, ancak Hintliler ormanlık iç mekana dağılmıştır. Daha çok sayıda kıyı halkı, esas olarak kıyı şeker kamışı tarlalarını çalışmak üzere nakledilen Afrika'dan köle ve Hindistan'dan gelen kasıtlı işçilerin torunlarıdır. Son iki grup arasındaki etnik sorunlar Guyan toplumunda yıkıcı bir rol oynamıştır.
 
Warrou halkı Guyana'nın yerli halkıydı. Hollandalı, İngiliz ve Fransızlar, şu anda Guyana olarak bilinen bölgede koloniler kurdular, ancak 17. yüzyılın başlarında yerleşim yerlerinin çoğu Hollandalıydı. Napolyon savaşları sırasında İngiltere, 1831'de İngiliz Guyanası olan Hollanda Berbice, Demerara ve Essequibo kolonilerini devraldı.
 
Kölelik 1834'te yasadışı ilan edildi ve plantasyon işçilerine duyulan büyük ihtiyaç başta Doğu yerlileri olmak üzere büyük bir göç dalgasına yol açtı. Bugün, nüfusun yaklaşık yarısı Doğu Hint kökenli ve yaklaşık% 36'sı Afrika kökenli.
 
1889'da Venezuela, geniş bir Guyana toprakları talebini dile getirdi, ancak on yıl sonra uluslararası bir mahkeme, arazinin İngiliz Guyanası'na ait olduğuna hükmetti.
 
Yüksek sıcaklıklar, küçük mevsimsel farklılıklara sahip şiddetli yağış, yüksek nem ve yüksek ortalama bulut örtüsü, ekvatoral ovaların iklim özelliklerini sağlar. Sıcaklıklar oldukça homojendir. Georgetown'da günlük sıcaklık 70'lerin ortasından 80s ° F ortasına kadar değişir (20'lerin ortasından 20s ° C'nin üstüne). Kıyıya yakın yerlerde sürekli ısı ve yüksek nem, ticaret rüzgarları tarafından azaltılır.
 
Mangrovlar ve çeşitli tuzlu su otları da dahil olmak üzere sahilin birçok bitkisi sığ acı suda büyür ve toprağı korumaya veya genişletmeye yardımcı olur. Kıyıların arkasındaki ıslak ovada kaba tepeli otlar ve özellikle hindistancevizi, truli ve manicole olmak üzere geniş bir avuç içi saçılması vardır. Yüksek yağmur ormanı veya selva, kara alanının dörtte üçünü kaplar ve olağanüstü çeşitlilik ve ihtişamlıdır. Göze çarpan ağaçlar arasında, kuzey kenarının kumlu topraklarında yeşil kalp ve wallaba, bataklık bölgelerinde dev mora ve yengeç, balata ve diğer lateks üreticileri ve siruaballi ve hubaballi gibi yakışıklı dolap ahşapları veren birçok tür bulunur. İç savana çoğunlukla açık kayalıktır, çok çıplak kaya, birçok termit tepesi ve ita palmiyesi kümeleri vardır.
Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER