Honduras çiçek siparişi // Flora Çiçek Türkiye //


Honduras çiçek siparişi // Flora Çiçek Türkiye // Yurtdışı çiçek siparişi için seçmiş olduğumuz ürünler aşağıda listelenmektedir.Honduras çiçek siparişlerinizde %100 kalite ve teslimat garantisi Flora Çiçek Türkiye tarafından sağlanmaktadır. Teslimat tarihini ürünün teslim edileceği ülkenin tatil günleri haricindeki diğer günlerden seçiniz.Anneler Günü, Sevgililer Günü, Yılbaşı gibi özel günlerde uygulanan fiyatları lütfen telefonla öğreniniz aynı gün saat 12 ye kadar verilen siparişler garanti edilir . Yurt dışı çiçek teslimatında bir çok ülke saat garantisi vermemektedir siparişinizin gün içerisinde teslimatı gerçekleşir.Bilgilerinize..

Honduras çiçek siparişi


Honduras çiçek göndermek

Honduras, Orta Amerika'nın batısında Guatemala ve El Salvador ile güneyde ve doğuda Nikaragua arasında yer alır. Karayip Denizi kuzey kıyılarını, Pasifik Okyanusu da dar kıyılarını güneye yıkar. Alanı, Bay Adaları'nın açık deniz Karayip departmanını içerir. Başkent Tegucigalpa'dır (Comayagüela ile), ancak - diğer Orta Amerika ülkelerinin aksine - başka bir şehir olan San Pedro Sula, sermayenin sadece yarısına sahip olmasına rağmen, endüstriyel ve ticari olarak eşit derecede önemlidir.
 
Honduras, Guatemala, Nikaragua ve El Salvador tarafından sınırlandırılmıştır. Kuzeyde, ülke Karayip Denizi ile geniş bir sahil şeridini paylaşıyor. Güneyde, Pasifik Okyanusu ile küçük bir esneme paylaşıyor. Ülkenin kıyılarında çeşitli adalar da bulunur. Honduras, Nikaragua'dan sonra Orta Amerika'nın ikinci büyük ülkesidir.
 
Honduras'ın dört ayrı bölgesi vardır: orta dağlık bölgeler, Pasifik ovaları, Doğu Karayip ovaları ve kuzey kıyı ovaları ve dağları. Honduras'ta dağlar bol miktarda bulunur ve 2.849 metre (9.347 feet) yüksekliğe sahiptir, ancak Honduras, Orta Amerika'da volkanları olmayan tek ülkedir.
 
Honduras nüfusunun büyük bir kısmı, dağlık iç mekanda genel olarak yalıtılmış bir varlık yaşıyor, bu da ülkenin Latin ve Orta Amerika olaylarıyla ilgili oldukça insüler politikasını açıklamaya yardımcı olabilir. Honduras, bölgedeki komşuları gibi, vatandaşlarına sayısız ekonomik ve sosyal zorluklar, gelişmekte olan bir ülke, 1998'de kaba topografya ve zaman zaman tropikal hava biçimlerinin şiddetli yıkımı da dahil olmak üzere tropikal hava modellerinin şiddeti ile karmaşık bir durum. .
 
Honduras'taki bitki yaşamı, mangrovlardan yaprak dökmeyen ağaçlara, İspanyol sedirinden meşeye kadar değişen iklim ve rakımlara göre değişir.
 
Honduras, kelebekler, böcekler ve örümcekler de dahil olmak üzere birçok renkli böceğe ev sahipliği yapar. Yılanlar ve timsahlar da dahil olmak üzere sürüngenler de ülkenin tropikal ormanlarında bol miktarda bulunur. Büyük hayvanlar arasında geyik, ocelotlar ve pumalar bulunur. Kuşlar kıyı boyunca da yaygındır.
 
Honduras, yerel bitkilerini ve animlerini korumak için çeşitli milli parklara ve diğer korunan alanlara sahiptir. Christopher Columbus, 16. yüzyılda Honduras'ı keşfetti, daha sonra Maya ve diğer yerli halklara ev sahipliği yaptı ve keşfini kısa bir süre sonra İspanyol bir İspanyol fetiği izledi.
19. yüzyılın başlarında, Honduras İspanya'dan bağımsızlık kazandı ve yeni kurulan Orta Amerika Birleşik Eyaletlerine katılmadan önce kısa bir süre Meksika'nın bir parçası oldu. ABD, 20. yüzyılın başlarındaki politik istikrarsızlığın ardından, ülkede muz mahsulleri yatırımını korumak için harekete geçti. 1969'da Honduras askeri yönetim altındayken, göçle ilgili bir anlaşmazlık ve iki ülke arasında açıkça tanımlanmış bir sınırın olmaması nedeniyle El Salvador ile kısa ama ciddi bir savaş başladı. Yirmi yıl sonra Honduras sivil idareye geri döndü ve El Salvador ile anlaşmaya varıldı. 1998'de Mitch Kasırgası, Honduras'ta 5.000'den fazla insanın hayatını aldı ve milyarlarca dolar zarar verdi. Siyasi istikrarsızlık ülkeyi sıkıntıya sokmaya devam ediyor ve 2009 yılına kadar başka bir askeri darbe gerçekleşiyor.
 
Honduras fakir bir ülkedir ve Hondurans'ın çoğunluğu aşırı zor koşullar altında çalışmaktadır. Bununla birlikte, hükümet 20. yüzyılın ortalarından bu yana daha aktif ekonomi politikaları benimsemiştir. 1954'te grevci muz işçileri, sendika hareketini, Latin Amerika'da türünün en eksiksiz araçlarından biri olarak kabul edilen bir iş kanununun ilan edilmesine (1955'te) yol açan en derin zaferlerinden birine götürdü. Kod genellikle işçi için daha yüksek bir yaşam standardı ve iş için daha iyi çalışma koşulları ile sonuçlanmıştır; Bununla birlikte, iş kanunları her zaman katı bir şekilde uygulanmaz ve bazı işyerleri standartların altındadır.
Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER