Kahta Çiçek Siparişi


Sayın Ziyaretçilerimiz, Bu reyonda bulunan Çiçeklerimiz İstanbul dışı siparişleriniz içindir. adıyaman ili istemiş olduğunuz herhangi bir adrese bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Adıyaman çiçek siparişi


Kahta Çiçek Siparişi

 
Kahta çiçek siparişi
 
Kahta Adıyaman  , birçok medeniyetin sahnesi ve kültürel açıdan önemli birçok şehrin konumu olmuştur. Arkeoloji Müzesi  bölgesel buluntular evler  Aşağı Fırat  Neolitik ve Kalkolitik çağlardan hangi tarih. Abbasi Kalesi'nin  (Selçuklular tarafından restore edilmiş) kalıntıları  ve 14. yüzyıldan kalma  Ulu Camii  , görülmeye değer diğer tarihi yerler arasındadır. Parlak renklerde dokunan yüksek kaliteli kilimler (kilimler) oradaki çarşıda makul fiyatlarla satıyor. Kuzeyden 5km kuzeyde,  kaya ve topraktan kazılmış büyük bir Roma nekropolü olan  Pirin (Perre) bulunur . HaydaranAdıyaman'ın 17km kuzeyindeki Taşgedik  köyünde kaya mezarları ve güneş tanrısı ile tokalaşan Kral Antiokhos'un rahatlaması görülebilir  .
 
Kahta Adıyaman ili, UNESCO'nun Dünya Kültür Mirası Listesine yazılan kültürel varlıkları, doğal güzelliği, tarihi zenginliği ve Nemrut Dağı ile mutlaka görülmeli.
 
Kahta çiçek siparişi
 
Kahta Adıyaman  ve  Kahta  , Nemrut Dağı (Nemrut Dağı) Milli Parkı'nı ziyaret etmek için iyi üsler oluşturuyor,   çünkü hem iyi konaklama hem de kamp tesisleri var ve her iki şehirde de ulaşım kiralayabilirsiniz. Nemrut Dağı'nın zirvesinde devasa tanrısallık heykelleri her sabah gün doğumu selamlıyor. , Dünyanın sekizinci harikası olarak anılan bu devasa cenaze mabet ilk yüzyılda inşa edilen  Kral I. Antiokhos'un  ait  Kommagene  ve kesme taş ve kral kendini piramit şeklindeki mezar yapılmış tanrıların 10m yüksekliğindeki heykel ile noktalı. İlgili mühendislik, ilk kez görüldüğünde ziyaretçileri şaşırtmaya devam ederek, taşların 2206 m yüksekliğe nasıl taşındığını sorguladı.
 
Kahta çiçek gönder
Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER