Katar çiçek, Qatar çiçek gönder, Katar çiçek siparişi, Katar çiçekçi, Katar'a aynı gün çiçek gönder


Flora çiçek ile Katar'a çiçek gönder

Katar Çiçek Siparişi


Katar Çiçek Siparişi

Katar, arap yarımadasında bulunan bir körfez ülkesidir. Katar batı ve güneyde Suudi Arabistan, doğuda Birleşik Arap Emirlikleri ve kuzeyinde İran ile komşudur.  Başkenti Doha'dır 1971 Yılında bağımsızlığına kavuşan katar Al Thani ailesi tarafından yönetilmektedir. resmi dili arapça olan Katar da yabancı nüfusunda fazla olması sebebiyle ingilizce, fransızca, urduca ve tagalog dilleride konuşulmaktadır.
 
Katar Çiçek Gönder, katar bölgesel olarak 7 ayrı şehirden oluşur Ad Doha, Al Rayyan, Al Khor, Umm Salal, Al Daayen, Al Shamal ve Al Wakrah. Ekonomisi petrol rezerveleri ile büyüyen Katar çiçekçi 1940 yıllarında petrol rezervlerinin bulunmasıyla büyük bir değişime uğramış ve yaşam standartları gelişmiştir. Bu değişim ve yüksek yaşam standartları bir çok büyük ülkelerinde vatandaşlarına sunduğu sosyal hizmetleri de beraberinde getirmiştir. Katar çiçek gönder dünyadaki en çok gaz rezervlerine sahip ülkeler arasındadır. Katar'ın temel gelir kaynağı doğalgaz ihracatıdır. Katar'ın resmi dini İslamdır fakat ülkede Hinduizm, hristiyanlık ve budizme de inan önemli bir litle mevcuttur.
 
Katar çiçek siparişi için Flora çiçek, Katar Çiçek Siparişi sayfasından beğendiğiniz bir çiçek modelini sipariş verebilirsiniz. Çiçeğiniz istediğiniz tarihte en güzel şekilde hazırlanarak istediğiniz adrese teslimat yapılır. 
 
Flora Çiçek Türkiye
Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER