Peru ya çiçek gönder , çiçek siparişi Peru // yurtdışı çiçek siparişi FLORA ÇİÇEK GARANTİSİYLE


Yurtdışı çiçek siparişi için seçmiş olduğumuz ürünler aşağıda listelenmektedir.Paraguay çiçek siparişlerinizde %100 kalite ve teslimat garantisi Flora Çiçek Türkiye tarafından sağlanmaktadır. Teslimat tarihini ürünün teslim edileceği ülkenin tatil günleri haricindeki diğer günlerden seçiniz.Anneler Günü, Sevgililer Günü, Yılbaşı gibi özel günlerde uygulanan fiyatları lütfen telefonla öğreniniz aynı gün saat 12 ye kadar verilen siparişler garanti edilir . Yurt dışı çiçek teslimatında bir çok ülke saat garantisi vermemektedir siparişinizin gün içerisinde teslimatı gerçekleşir.Bilgilerinize..

Peru çiçek siparişi


Peru, (İspanyolca: Perú (yardım·bilgi), Quechua: Piruw, Aymara: Piruw) ya da resmî adıyla Peru Cumhuriyeti (İspanyolca República del Perú (yardım·bilgi), Quechua: Piruw Mama Llaqta, Aymara: Piruw Suyu) Güney Amerika'nın batısında bir ülkedir. Kuzeyde Ekvador ve Kolombiya, doğuda Brezilya, güneydoğuda Bolivya, güneyde Şili ve batıda Büyük Okyanus'la sınırlıdır

Konum [değiştir]
Peru, kuzeyde Ekvador ve Kolombiya, doğuda Brezilya, güneydoğuda Bolivya, güneyde Şili ve batıda Büyük Okyanus ile sınırlı bir coğrafyada yer alır.

Tabii bölgeler [değiştir]
Peru tamamen değişik iklim bölgelerine sahiptir.

Costa (Kıyı) – Ülkenin yaklaşık % 11'i
Sierra (Andlar, Yüksek kesimler) – yaklaşık %15
Selva (Yağmur Ormanı) ve Montaña (Sis Ormanı) – yaklaşık % 64
Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER