Çiçeklopedia - Çiçek Ansiklopedisi

Çiçeklopedia sayfasına hoş geldiniz. Sizlere burada Çiçek dünyası ile ilgili çeşitli bilgiler verme arzusundayız. İçeriğimiz günden güne genişlemekte olup her ziyaretinizde size daha zengin bir içerik sunmayı arzu ediyoruz.

Kurutulan Bitkisel Materyalin KullanımıKurutulan Bitkisel Materyalin Kullanımı Kurutulan materyallerde renk, doku ve sekil kombinasyonlan iyi ayarlanarak birbirinden guzel arajmanlar olusturulabilir. 
 
Porselen, cam, pirinc, bakir ya da hasir orgusu degisik sekillerdeki kaplardan bu amacla yararlanilir. Eski bir bakir mangali ve komur utusu hatta bir deniz kabugu atildigi kosesinden cikarilarak icine yerlestirilen çiçeklerle odanin bir kosesine canlilik getirilebilir. 
 
Kurutulan bitkisel materyalle degisik kompozisyonlar yapilmasi biraz da kisinin yaratici gucune dayanmaktadir. Boylesi guzel ve seyrine doyulmayan bu kompozisyonlar en azindan 1 yıl gibi uzun bir sure kullanilabilir. Toz, gunes isinlari ve yag, buhar gibi yipratici faktorlerden korunarak bu sure daha da uzatilabilir.
Flora Çiçek Alt Banner
  • HIZLI ve GÜVENLİ TESLİMAT
  • teknik DESTEK
    0216 457 76 76
  • %100 PARA İADESİ GARANTİSİ
  • KALİTELİ VE TAZE ÇİÇEKLER